20.12.2021
751
Totem Tabela

Görünürlüğü arttırmak, reklam yapmak için kullanılan ışıklı ve ışıksız totem ve pilon tabela imalatı yapılıp istenen zemine montajı yapılır. . Küçük kaldırım üstü olanlarına Pilon Tabela denir. Enfal Reklam tüm totem tabelalarını mühendislik hesabına göre imal eder.

Işıklı Totem Tabela ürünlerinin her türlü boyutunu ve tam renk seçeneklerini üretiyoruz. Firmamız her türlü uygun su geçirmez panel ve üretim ile sürgülü tabela sistemleri gibi çeşitli ürünler üretmektedir.

 Işıklı Totem Tabela

Tam renkli panelli Kayan yazılar, ülkemizde yeni bir tabelalı led Kayan yazı tabela sistemidir. Bu ürünler yazılabilen, canlandırılabilen, hatta istedikleri renk ve dolulukla zenginliği ile istenilen renklerde oynatılabilen ürünlerdir.

Işıklı Tabela Özellikleri Nelerdir?

Uzun kullanım ömürleriyle diğer ürünlere fark atan ışıklı tabela bar, kafe gibi müşteri içerikli mekanlarda fazlaca kullanılmaktadır. Aynı zamanda yüzlerce metre öteden fark edilebilir olması nedeniyle de daha fazla müşteri çekme potansiyeline ve kapasitesine sahiptir. Doğru kullanım yöntemi ile ışıklı tabela en az 10 yıllık bir kullanım ömrüne sahiptir. Yazının içerisinde tek bir harfin sönmesi durumunda komple değiştirilmesine gerek yoktur. Sadece sönen harfin yerine yeniden neon ışıkla süslenmiş harf eklenerek yeniden kullanım süresine geri gönderilebilir.

Tüm bunlar ışıklı tabela modelleri olup tamamen tercihe ve ihtiyaca göre şekillenmektedir. Işıklı tabelaların ortak özellikleri dikkat çekici olmaları ve her zaman için sektör içinde fark yaratmak isteyenlerin bir numaralı tercihlerinin başında yer almalarıdır.

Totem Tabela Örneklerimiz