Folyo Giydirme

20.12.2021
799
Folyo Baskı

Folyo baskı, iç ve dış mekanlarda kullanıma uygun olduğundan en çok tercih edilen reklam ürünlerinden biridir. Gelişen teknoloji sayesinde firmalar tanıtım ile reklamlarını folyo baskı ile yaparak müşteri potansiyellerini arttırmaktadır. Dijital folyo baskı işletmelerin birbiri ile rekabetlerini arttırarak müşteri potansiyellerini arttırmaktadır.

Folyo baskılar çok çeşitlidir. Bunlardan biri olan mıknatıs folyo metal üzerine uygulanan folyo çeşididir. Çoğunlukla araç kiralama şirketleri tarafından kullanılmaktadır. Araç kaplama için kullanılan cast folyo, geceleri yansıtma yapma özelliği ve dekorasyon amacı ile kullanılan transparan folyo çeşitleri de bulunmaktadır.

Sizlerde firma hedeflerinizi geliştirmek, marka ve ürün tanıtımlarınızı kaliteden ödün vermeden ekonomik bir şekilde tamamlamak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Folyo baskı fiyatları da kullanılacak alana göre değişmektedir.

Folyo Baskı Nasıl Yapılır?

Dijital baskı makinelerinde yapılan folyo baskıların bir yüzeyleri yapışkanlı olan reklam ürünleridir. Folyo baskı uygulanacak olan yüzey toz ile kirden arınmış olmalıdır. Yapıştırma işleminin yapılması sırasında katlanma olmamasına dikkat edilmesi gereklidir.

Katlanan folyolar yırtılabilir hatta hasar görebilir. Folyo baskı alanında uzman reklamcılar tarafından yapılan teknik ve profesyonel bir uygulama olarak yapılmaktadır. Baskı hizmeti ailesi olarak uygulama ile üretimlerimizi tüm teknik detayları kusursuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Yapışkanlı folyo baskı, şeffaf folyo baskı ve opak folyo baskı çeşitleri ihtiyaç duyduğunuz ebatlarda Baskı Hizmeti’nde. Folyo baskı makinesi kullanılarak üretim yapmış olduğumuz folyo baskı uygulama çeşitlerini en ucuz folyo baskı fiyatları ile sipariş vermek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Folyo Baskı Fiyatları

Folyo baskı makinası kullanılarak üretim yapmış olduğumuz Şeffaf folyo baskı ve folyo baskı çeşitleri en uygun Folyo baskı fiyatları ile en hızlı şekilde firmamız tarafından üretilmektedir. Ölçüsüne ve baskısına göre farklılık gösteren Folyo baskı fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yapışkanlı folyo baskı, opak folyo baskı ve şeffaf folyo baskı siparişleriniz istediğiniz baskı genişliği ve boyunda en uygun yapışkanlı folyo baskı fiyatları ile üretim yapılmaktadır. İç ve dış mekan kullanıma uygun yapışkanlı folyo siparişiniz ve folyo baskı fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.

Montaj

Folyo baskılarımız tecrübeli ekibimiz ile titizlikle uygulanmaktadır.

Folyo Baskı Örneklerimiz